SPRZĘT DLA LEKARZA i OCHRONY ZDROWIA SKLEP ONLINE producent i bezpośredni importer oraz dostawca sprzętu i aparatury medycznej dla ochrony zdrowia. 
 
Medica 91 Spółka Jawna A.Orywal Barlowska, M.Barlowski jest właścicielem pierwszego w Polsce internetowego sklepu ze sprzętem i aparaturą medyczną. Nasze już ponad 28 letnie doświadczenie plasuje naszą firmę jako lidera w tej dziedzinie. Aparatura i sprzęt w naszej dystrybucji charakteryzują się najwyższą jakością i trwałością. Każde z urządzeń posiada niezbędne certyfikaty do stosowania w lecznictwie w Polsce oraz UE. Naszymi odbiorcami są: centra medyczne, szpitale, gabinety lekarskie, domy opieki, ośrodki medycyny pracy oraz pacjenci.
Czy jesteśmy szybcy?
Zwykle wszystkie zamówienia wysyłane są tego samego dnia (jeśli zamówienie wpłynie przed podjęciem przesyłek przez kuriera DHL, to jest do godziny 14.00). Urządzenia i aparatura która nie jest na stanie wysyłana jest najszybciej jak to możliwe. 

Medica91.com dostarcza użytkownikom końcowym, instytucjom i placówkom opieki zdrowotnej w EU instrumenty medyczne od WIODĄCYCH  dostawców – PRODUCENTÓW. Dostarczamy bardzo szeroki ASORTYMENT sprzętu i aparatury medycznej do pracy dla lekarza, szpitala, kliniki, przychodni, a także specjalistyczne urządzenia związane z ochroną zdrowia dla pacjenta.

Kogo reprezentujemy? 

Medica91.com jest autoryzowanym dystrybutorem następujących producentów:
 
Welch Allyn (USA) – pełna linia urządzeń i sprzętu medycznego
Hadeco (Japonia) – pełna linia dopplerów
Sibelmed (Hiszpania) – pełna linia urządzeń 
Eymasa (Hiszpania) – kabiny audiometryczne
Bistos (S. Korea) – aparaty KTG (kadiotokografy)
MicFi (Włochy) – wideo otoskopy i dermatoskopy
Accurate (Chiny) – pusoksymetry
seca (RFN) – urządzenia pomiarowe i wagi
Wunder (Włochy) – urządzenia pomiarowe i wagi
Watt’s (Holandia) – profesjonalne obuwie medyczne
DD Medical (Francja) – mankiety infuzyjne
 
Oferta nasza jest systematycznie rozwijana / poszerzana ponieważ medica91.com nieustannie poszukujemy najnowszych rozwiązań technologicznych pozwalających na oszczędności w codziennych działaniach służby zdrowia. Zapraszamy do systematycznych odwiedzin! 
 
Gdzie jesteśmy?
WILDA POZNAN
 
Nasza siedziba jest w Poznaniu w okolicy centrum handlowego Browar. Zapraszamy do naszego show-room gdzie można dokonać zakupów na miejscu. Akceptujemy karty kredytowe.
 
ul. Poplinskich 5A/3
61-573 Poznan
Stetoskopy sprawdź ceny
Otoskopy sprawdź ceny
Termometry sprawdź ceny
Oftalmoskopy sprawdź ceny
Ciśnieniomierze sprawdź ceny
Oświetlenie medyczne